Yıllık Bakım Anlaşmaları ve Kiralama Hizmetleri

 Ecem Büro Makinaları ve Ofis Çözümleri - Servis ve Satış  / Gestetner İzmir Yetkili Bayi

Kopya başına ödeme sistemi ve yıllık ofis makinalarınız servis ve bakım anlaşmaları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kopya Başına Ödeme Sistemi; Günümüzde iyi organize olan şirketler, maliyetlerini kontrol altında tutmak için çeşitli tedbirlere başvurmaktadır. Çözüm olarak firmaların başvurduğu yöntemlerden biri de, asıl işlerine odaklanıp çalışanlara ek yükler getiren şirket içi hizmetleri dışarda yaptırmaktır.

Bu hizmetlerden biri olan Kopya Başına Ödeme Sistemi’ni kullanan firmalar, personelin her ay ya da her hafta yapmak zorunda kaldığı satın alma işlemini dönemsel olarak yapıp asıl işlerine odaklanmalarını ve katma değer üretmelerini sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz sayfa başına ödeme sistemi ile maliyetleri ilk günden tahmin etmek ve kontrol altına almak, ayrıca belirlenen dönem boyunca sabitlemek mümkündür.

Bu anlaşmanın faydalarını kısaca belirtmek gerekirse;

 Konunun uzmanı bir firmayla çalışmak.
 Sunulan hizmetin kalitesi ve devamlılığının sağlanması.
 Satın alınacak türlü malzemeler ve ömürleri hakkında çalışma yapmak zorunda kalmamak.
 Stok tutmak ve stok ömrü hesaplamak zorunda kalmamak.
 Kullandıktan sonra ödeme yapmak.
 İhtiyaç halinde yedek cihaz ile işlerin aksamasını önlemek.
 Maliyet hesabını bizlere danışarak oluşturabilirsiniz.
 Fiyat değişimlerinden etkilenmemek ve işin uzmanı profesyonel bir firma ile çalışmak.

Kopya başına ödeme sistemimiz, işletmenin, kendisine rekabet avantajı sağlayan faaliyetlere odaklanmasına, kendi uzmanlık alanına girmeyen faaliyetleri ise bu konuda uzmanlaşmış teknik servis yönetimimize devretmesi ile gerekli kalite standartlarına uygun bir biçimde sağlamasına olanak sağlayan bir yönetim stratejisidir.

Yıllık Bakım ve Fotokopi Servis Hizmeti; Ecem Büro Makinaları olarak Yıllık Bakım ve Fotokopi Servis Hizmetini çok ekonomik olarak sunmaktayız. Doküman ve evrakların üretimi Doküman cihazları olan renkli veya siyah beyaz fotokopi makinaları, yazıcı, printer, fatura yazıcıları, çok fonksiyonlu printer, faks, baskı makineleri gibi cihazlar ofislerin vazgeçilmezleridir.
Kullanmış olduğunuz bu cihazlar için bakım ve servis hizmetleri çok önemlidir. Bu cihazların kontrol, bakım, servis ihtiyaçları düzenli olarak yapıldığında hem cihazları daha verimli ve sorunsuz olarak kullanma imkânı bulursunuz hem de cihazınız da oluşacak problemleri önceden görerek işlerin aksamasını önlersiniz. Ayrıca cihazının ömrü de uzayarak ekonomik ömrüne ulaştırabilirsiniz. Yıllık bakım anlaşması ofisinizdeki fotokopi makinaları ve diğer büro makinaları sayısı ve durumuna göre değişebilmektedir. Bu noktada bizimle irtibata geçebilir ve bizden destek alabilirsiniz.

 Yıllık 6 Defa Periyodik Bakım İmkânı
 Cihazınızla İlgili Teknik Rapor
 Yıllık 6 Defa Acil Çağrı Fotokopi Servis Çağrı İmkânı
 Ekonomik Ve Kaliteli Çözümler
 İşleri Aksatmadan Çalışma İmkânı

Ofislerde, işyerlerinde birçok farklı markada alınan doküman üreten cihazlar kullanılmaktadır. Ecem büro makinaları olarak yıllık bakım anlaşması ile ofisinizi işinin uzmanı bir firmaya bırakınız. Ecem Büro Makinaları olarak uzman ekip ve kaliteli profesyonel hizmet ile ücretsiz keşfe gelerek ihtiyaçlarınızı yerinde tespit edebiliriz. Bizimle irtibata geçiniz.