Yazılım Çözümleri

 Ecem Büro Makinaları ve Ofis Çözümleri - Servis ve Satış  / Gestetner İzmir Yetkili Bayi

Ecem Büro Makinaları Servis ve Satış Olarak; Ofis çözümlerinde en iyi çözümü üretmek, problem yaşanılan noktada hızlı ve etkin çözümü uzman kadromuzla size sağlamak bizim işimiz. Ofis içindeki iş süreçlerinizde kullandığınız makinalar canlı makinalardır ve bu canlılıklarını üzerine yüklü yazılımlar sayesinde korumaktadırlar. Dönem dönem makinalarınızda yüklü yazılımlarından kaynaklı problemler çıkabilir. Bu problemler; var olan yazılımın güncelliğini kaybetmesi, var olan yazılımın güncelliğini kaybetmesi, yeni aldığınız makine yedek parça hizmetini görmemesi vb. durumlar olabilir. İşte bu noktada yılların deneyim ve tecrübesine ve uzman bir ekibe sahip Ecem Büro Makinaları servis ve Satış’ı arayınız.

Aynı zamanda ofis makinalarınız üzerinde örneğin bir yazıcı, bir renkli- siyah beyaz fotokopi makinası üzerinde yüklü yazılımın özelliklerini bilmiyorsunuz ve bu konuda problemler yaşadınız. Servis ücreti karşılığında ve yapılan işin faturalanması şeklinde siz değerli müşterilerimize Ofis Makinaları Yazılım Destek Hizmeti de sağlayabiliriz.

Gestetner teknoloji sayesinde profesyonel baskı hizmeti ssağlayan firmalarımız ve ofis makinalarını kullanan sık kullanan yerler için makine üzerinde yaşadığınız hatalar durumunda size makinalar hata kodları vermektedir. Bizi teknik servis hizmeti konusunda ortak bir anlaşmanın olması anlamında makine hata kodunu bize söylemeniz gerekebilir ve bu iş süreçlerinize daha hızlı çözüm üretmemizi sağlar. Bu şekilde Gestetner Uzaktan Arıza Tespit Sistemi’ni temel alır.

Bu sistem, herhangi bir hata oluştuğunda ya da bir bakım gerektiğinde, hizmet sağlayıcıyı uyarır; hizmet sağlayıcı da bu uyarıya eskisinden daha hızlı yanıt verir ve biz bu uyarı iletisini aldığımızda siz de hizmeti alırsınız. Bu sistem sayesinde arıza durumunda bu arızayı bildirmek ve arızanın giderilmesini istemek gibi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz, iş sürecinizde zamandan kazanmış oluruz.