Genel Çözümler

 Ecem Büro Makinaları ve Ofis Çözümleri - Servis ve Satış  / Gestetner İzmir Yetkili Bayi

Ecem Büro Makinaları Gestetner İzmir Bayi; Gestetner markalı ürünler ile kaliteli ve hesaplı renkli veya siyah-beyaz fotokopi makinaları ve ofis çözümleri ile zengin ürün portföyümüz de en uygun çözümler üretiriz.

Genel ofis çözümlerimizi Gestetner İzmir Bayisi Olarak Aşağıdaki Şekilde Sıralayabiliriz:

 Küçük Çok Fonksiyonlu Cihazlar: Küçük ofisler ve bireysel kullanım için çok fonksiyonlu cihazlar. Fotokopi, printer, faks ve tarayıcı network/USB bağlantıları ile kurulumu ve kullanımı kolay çözümler.

 Siyah Beyaz Fotokopi Makineleri: Gestetner kalitesi ile ofisinizdeki fotokopi ihtiyacınız için uygun çözümler. İhtiyaca göre printer, scanner, faks seçeneklerini de ekleyebileceğiniz, ya da farklı aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz hesaplı ve teknolojik fotokopi makineleri.

 Renkli Fotokopi Makineleri: Gestetner’in renk kalitesi ile ofisinizde profesyonel baskı kalitesinden sizde faydalanın. Network printer ve scanner özellikleri üzerinde bulunan renkli fotokopi sistemlere, ihtiyaca göre faks seçeneğini de ekleyebileceğiniz, ya da farklı aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.

 Printer(Yazıcılar): Gestetnerden kaliteli ve hesaplı renkli veya siyah-beyaz yazıcılar. Zengin ürün portföyümüz de size en uygun çözümler.

 Baskı Makineleri: Baskı makineleri ile aynı dokümandan yüksek adetlerdeki kopyalama işlemlerinizi daha hesaplı yapabilme imkânı sunuyoruz.

 Fakslar: Ofisinizde ihtiyacınız olan faks cihazı için profesyonel ve hesaplı faks cihazları.

 A0 (Wide Format) Plan Kopya: Geniş formatta, A0 plan kopya ihtiyacı olanlara Gestetner alternatifleri ile hesaplı çözümler.

 Tüketim Malzemeleri: Cihazlarınızın performansı kullandığınız orijinal sarf malzemeleri ile direk ilgilidir. Cihazınızdan fabrikanın bildirdiği verimi almak istiyorsanız Gestetner’in sunduğu orijinal toner, drum uygun malzemeleri kullanmanızı öneririz.

 Büro Makineleri Orijinal Yedek Parça Servis ve Satışı: Gestetner, Ricoh, infotec, Rexrotary, Nashuatec fotokopi makinaları gibi ofis makinalarının makine yedek parça servis ve satış hizmeti sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz için üretebileceğimiz belli başlı çözümlerdir.