Hizmetlerimiz

 Ecem Büro Makinaları ve Ofis Çözümleri - Servis ve Satış  / Gestetner İzmir Yetkili Bayi

Ecem Büro Makinaları Gestetner İzmir Bayi; 2007 yılından beri genç ve dinamik yapısı ve uzman- profesyonel ekibiyle sektörde yer almaktadır. Firma sahibimiz Sayın Fırat Kaynar tarafından siz müşterilerimizin güveni için kaliteli hizmeti kendine misyon edinmiş firmamız sizin güveniniz için çalışmaktadır.

Ecem Büro Makinaları Gestetner İzmir Bayi olarak; Fotokopi makinası Tamiri, satışı, kiralaması, bakım anlaşması, yazıcı bakımı onarımı satışı, faks makineleri satışı servisi, 2. el fotokopi makinası satışı, teknik Danışmanlık, Kopya Birim Fiyatlı Anlaşmalar yıllık bakım anlaşmaları gibi ofis süreçlerinize çözüm getiren hizmetler sunmaktadır.

Kişisel fotokopi cihazları çözümleri, orta ofisler için, orta çalışma grupları, büyük çalışma grupları özetle ihtiyaçlarınız doğrultusunda ofis çözümleri üretmek bizim işimiz.

Firmamız ofis makinaları İzmir ve Ege Bölgesi çevresinde sektörün lider kuruluşlarındandır. Gestetner grubu fotokopi Makinelerinin İzmir Yetkili Bayisidir. Gestetner küçük çok fonksiyonlu cihazlar, siyah beyaz fotokopi makinaları, renkli fotokopi makinaları, printer, baskı makinaları faks ve tüketim malzemeleri ile, tüm ofis ihtiyaçlarınızı, dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel çözümler sunmaktadır. Belli başlı hizmetlerimiz;

 Asansör cinsine göre periyodu belirlenecek bakım hizmeti
 Servis Hizmetleri
 Genel Çözümler
 Yazılım Çözümleri
 Mekanik Arızalar
 Yıllık Bakım Anlaşmaları
 Ücretsiz Keşif
 Makine Yedek Parça Servis Destek ve Satışı
 Büro Makinası Kiralama
Şeklindedir.