Kalite Politikamız

Ecem Büro Makinaları Gestetner Yetkili Bayi - Ofis Çözümleri Yıllık Bakım Anlaşmaları

Kurum içi iş süreçlerinizde sizlere çözüm üretmek Ecem Büro Makinaları olarak bizlere gurur verir. Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan ofis süreçlerindeki çözüm ortağınız olarak kıvanç duyarız. Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

Ecem Büro Makinaları Olarak; sektörümüzdeki yenilikleri ve teknoloji yakından takip ederek ve güncel kalarak en son teknoloji makinaları, kaliteli servis hizmetini, orijinal yedek parça teminini, tüketim malzemelerini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu nedenle her ne sebeple olursa olsun müşterilerimizin zor durumda kalmalarına engel olarak en kısa süre içerisinde en iyi çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız Gestetner Fotokopi Makinaları başta olmak üzere: ricoh , infotec , gestetner, rexrotary, nashuatecfotokopi makinelerinin servis hizmetlerini İzmir ve çevre illerinde vermektedir.

Geri dönüşümün çevreye olan yararları konusunda oldukça bilinçli olan firmamız, yapılacak küçük değişiklikler ile de her şirketin ufak bir duyarlılık ile yaşadığımız bu güzel dünyamız için bir fark yaratacağını düşünüyor ve bu konuda herkesin en az bizim kadar hassas olmalarını istiyoruz.

Ecem Büro Makinaları olarak imkânlarımızın el verdiği dereceye kadar bu konuya dikkat ediyor ve çevre duyarlılığımızı, çalışmalarımızda göstermeye çalışıyoruz. Bu davranışın ve duyarlılığımızın başkalarına da örnek olmasını diliyoruz. Bu amaçla çevre duyarlılıkları konusunda yapılabilecekleri şöyle sıralayabiliriz:

  •  Fotokopi Makinaları genelde yurt dışından ithal ürünlerdir bu noktada Yedek Parça Destek ve Satışı ile parçaların geri dönüşümünü sağlamak ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak.
  •  Gestetner grubu kaliteli makinalar ile atık toner miktarının azaltılması,
  •  Gestetner Kalitesiyle Ürünler ile enerji ve toner kullanımında tasarruf tedbirleri,
  •  Gestetner Kalitesi ürünler ile Kâğıt, plastik ve metal ürünlerde tasarruf imkanları

Yaşayabileceğimiz başka bir dünya olmadığına göre, hem bireyler olarak hem de toplumun birer parçası olan işletmelerin çevreye duyarlı olmalarını dileriz.