Firma Profilimiz

Ecem Büro Makinaları Gestetner Yetkili Bayi - Ofis Çözümleri Yıllık Bakım Anlaşmaları

Ecem Büro Makinaları Gestetner İzmir Bayi ; 2007 yılından beri genç ve dinamik yapısı ve uzman- profesyonel ekibiyle sektörde yer almaktadır. Firma sahibimiz Sayın Fırat Kaynar tarafından siz müşterilerimizin güveni için kaliteli hizmeti kendine misyon edinmiş firmamız sizin güveniniz için çalışmaktadır.

Firmamız ofis makinaları izmir ve ege bölgesi çevresinde sektörün lider kuruluşlarındandır. Gestetner grubu fotokopi Makinelerinin İzmir Yetkili Bayisidir. Gestetner küçük çok fonksiyonlu cihazlar, siyah beyaz fotokopi makinaları, renkli fotokopi makinaları, printer, baskı makinaları faks ve tüketim malzemeleri ile, tüm ofis ihtiyaçlarınızı, dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel çözümler sunmaktadır.

Ürün gamımızdaki sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz Kiralama, bir yıllık ücretsiz bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz, firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır. Kurum içi iş süreçlerinizde sizlere çözüm üretmek Ecem Büro Makinaları olarak bizlere gurur verir. Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan ofis süreçlerindeki çözüm ortağınız olarak kıvanç duyarız. Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız Ecem Büro Makinaları;  Yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, sizlere en iyi şekilde güler yüzlü ve en kısa sürede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz: Pazarlama sürecinde ideal çözümü üretmek, satınalma sürecinde en uygun ürün ve hizmeti sağlamak, teknik süreçte en güvenilir ve hızlı şekilde hizmet vermek, siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler üretmektir.

Vizyonumuz: Değişen teknolojiyi takip ederek, yenilikçi ürün ve estettik görünüm odaklı çözümleri ile ofis çözümleri konusunda teknolojik bilgi birikimine sahip kadrosu ile ihtiyaca cevap veren bir firma olmak. Müşteri memnuniyeti tüm faaliyetlerimizin merkezidir ve çalışanlarımızın da en önemli görevi müşterilerimizi memnun edebilmektir. Bunun sonucu olarak tekrar tercih edilen firma konumunda kalabilmektir.

Ecem Büro Makinaları Olarak; sektörümüzdeki yenilikleri ve teknoloji yakından takip ederek ve güncel kalarak en son teknoloji makinaları, kaliteli servis hizmetini, orijinal yedek parça teminini, tüketim malzemelerini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu nedenle her ne sepeble olursa olsun müşterilerimizin zor durumda kalmalarına engel olarak en kısa süre içerisinde en iyi çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız Gestetner Fotokopi Makinaları başta olmak üzere: ricoh, infotec, gestetner, rexrotary, nashuatec fotokopi makinelerinin servis hizmetlerini İzmir ve çevre illerinde vermektedir.

Tecrübe ve deneyimlerimizden yararlanmak, bizleri daha yakından tanımak ve bizimle çalışmak için bizimle iletişime geçiniz. Ecem Büro Makinaları, yüksek volümlü makinelerin bakım ve onarım işlerindeki tecrübesi nedeniyle profesyonel fotokopiciler, devlet kurumları ve büyük şirketler tarafından tercih edilmektedir.

Sizlere Sunduğumuz Başlıca Hizmetler